Chronimy

Twoje aktywa naszą wiedzą!

Zapewniamy

wybór najlepszego rozwiązania!

Szkolimy

Jak skutecznie osiągnąć sukces!

Witamy na stronie firmy LOCOS

Od początku swojego istnienia LOCOS konsekwentnie realizuje strategię rozwoju zaawansowanych usług szczególnie w aspekcie szeroko pojętego bezpieczeństwa informacji oraz systemów IT.

Nasze usługi w zakresie konsultingu, wdrożeń a także audytów oferowane są na terenie całego kraju a za ich realizację odpowiedzialna jest odpowiednia wykwalifikowana kadra stworzona przez ludzi z pasją, których mocne strony to:

  • Łatwość poruszania się w obrębie zaawansowanych rozwiązań IT
  • Podejście procesowe w aspekcie definiowanych rozwiązań i zadań
  • Nacisk na pełne wykorzystanie najlepszych praktyk dostępnych na rynku
  • Nastawienie na innowacyjność i poprawa zarządzania środowiskami
  • Pełne zaangażowanie i ciągłe doskonalenia własne i zleceniodawców.

Wsparcie przy wdrożeniu SZBI

Jeśli przygotowujecie się do certyfikacji Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI) zgodnego z ISO27001 lub dopiero przygotowujecie się do jego zaprojektowania i potrzebujecie wsparcia przy budowaniu zabezpieczeń organizacyjnych i technicznych to ta usługa jest właśnie dla Was.

Ocenimy Wasze praktyki, zastosowane zabezpieczenia organizacyjne i techniczne i w oparciu o ustalenia zaproponujemy plan dojścia do zgodności, zawierający propozycje wdrożenia adekwatnych zabezpieczeń.

Każde wdrożenie systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji należy rozpocząć od rozpoznania jakie zabezpieczenia zostały już wdrożone oraz niezależnej oceny adekwatności tych zabezpieczeń.

Zaplanowaliście takie zadanie w planie rocznym audytu wewnętrznego?

Zaplanowaliście takie zadanie audytowe w planie rocznym audytu wewnętrznego, a nie macie właściwych kompetencji? Wynajmij nas jako eksperta. Zapewniamy kompetentne wsparcie na każdym etapie realizacji tego zadania zapewniającego.

Zakresem przedmiotowym audytu obejmiemy pełny zakres normy lub wybrane obszary, zgodnie z życzeniem.

 

Jak działamy i jak podchodzimy do każdego zadania?

Efektem naszych prac jest poprawa bezpieczeństwa informacji we wszystkich obszarach Twojej działalności, co przekłada się na Twoją wiarygodność i pewność.

Niezależna analiza

Podstawą naszych prac jest dokładna analiza i zrozumienie celów jakie chcecie osiągnąć! Analizujemy procesy, kategoryzujemy ryzyka i przedstawiamy rekomendacje.

Szczegółowe rekomendacje

W każdym zadaniu staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie, które opieramy na doświadczeniu oraz ciągłym doskonaleniu.

Outsourcing ABI

W ramach prac zapewniamy kompleksowe podejście w zakresie nadzoru nad ochroną danych osobowych zgodnie z wymaganiami regulacji prawnych.

Wybrani klienci